13. 01. 2023| Źródło: en.people.cn


12 stycznia 2023 r. Jeden z pielgrzymów wykonuje rytualne pokłony  przed świątynią Jokhang (Dżokang) w Lhasie, stolicy Tybetańskiego Regionu Autonomicznego, 12 stycznia 2023 r. (Zdjęcie: China News Service/Li Lin)

Tegorocznej zimy, mimo wielu przeciwności, do Lhasy przybyło na modlitwę wielu buddyjskich pielgrzymów.


12 stycznia 2023 r. Mnisi z Yushu w prowincji Qinghai w północno-zachodnich Chinach zbierają się do wspólnej fotografii przed świątynią Jokhang (Dżokhang)  w Lhasie, stolicy Tybetańskiego Regionu Autonomicznego. (Zdjęcie: China News Service/Li Lin)12 stycznia 2023 r. Pielgrzymka z Nagqu przybyła po 31-dniowej podróży do świątyni Jokhang (Dżokhang) w Lhasie, stolicy Tybetańskiego Regionu Autonomicznego. (Zdjęcie: China News Service/Li Lin)12 stycznia 2023 r. Buddyjska pielgrzymka modli się o błogosławieństwo przed świątynią Jokhang (Dżokang) w Lhasie, stolicy Tybetańskiego Regionu Autonomicznego. (Zdjęcie: China News Service/Li Lin)


12 stycznia 2023 r. Buddyjski pielgrzym modli się o błogosławieństwo przed świątynią Jokhang (Dżokang) w Lhasie, stolicy Tybetańskiego Regionu Autonomicznego. (Zdjęcie: China News Service/Li Lin)12 stycznia 2023 r. Jeden z pielgrzymów spaceruje z młynkiem modlitewnym po Placu Pałacu Potala w Lhasie, w Tybetańskim Regionie Autonomicznym. (Zdjęcie: China News Service/Li Lin)