25.03.2024| Źródło: People's Daily Online


Turystka poprawia tybetański strój przed sesją zdjęciową w wiosce w powiecie Danba, w Tybetańskiej Prefekturze Autonomicznej Garze, prowincja Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, 23 marca 2024 r. (Xinhua/Shen Bohan)

Władze powiatu Danba w Tybetańskiej Prefekturze Autonomicznej Garze, prowincja Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, wdrożyły politykę wspierającą rozwój branży kwater prywatnych i przyspieszającą rozwój wysokiej jakości turystykę kulturalną.


Turystka ubrany w tybetański strój podczas odwiedzin wsi w powiecie Danba, w Tybetańskiej Prefekturze Autonomicznej Garze, prowincja Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, 23 marca 2024 r. (Xinhua/Shen Bohan) (Xinhua/Shen Bohan)Turysta pozuje do zdjęć na posesji rodziny wynajmującej kwatery prywatne w powiecie Danba, w Tybetańskiej Prefekturze Autonomicznej Garze, prowincja Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, 23 marca 2024 r. (Xinhua/Shen Bohan) (Xinhua/Shen Bohan)Turystka tańczy pod kwitnącymi gruszami w obejściu rodziny wynajmującej kwatery prywatne w powiecie Danba, w Tybetańskiej Prefekturze Autonomicznej Garze, prowincja Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, 23 marca 2024 r. (Xinhua/Shen Bohan)


To zdjęcie zrobione 23 marca 2024 roku przedstawia kwitnące grusze i domy miejscowych mieszkańców we wsi w powiecie Danba, w Tybetańskiej Prefekturze Autonomicznej Garze, prowincja Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, 23 marca 2024 r. (Xinhua/Shen Bohan)

(Redaktorzy: Tian Yi, Liang Jun)