10.07.2024: Źródło: Xinhuanet via Tibet News


9 lipca 2024. Kwitnące pola rzepaku (zdjęcie z drona) powiecie Mozhugongka w Tybecie. [Zdjęcie: Tenzin Nubu, Xinhuanet].

W powiecie Mozhugongka w prefekturze Lhasa w Tybecie rzepak wszedł w szczytowy okres kwitnienia, przyciągnęło to do tego rejonu wielu turystów i miłośników fotografii do robienia zdjęć. W ostatnich latach w powiecie Mozhugongka znacznie poszerzono areał pół obsiewanych rzepakiem i zaczęto organizować spotkania promujące tzw.turystykę kwiatową w okresie kwitnienia rzepaku itp., aktywnie rozwijano także przemysł przerobu rzepaku na olej, promowano rozwój innych gałęzi przemysłu co przyczyniło się do zwiększenia dochodów i zamożności ludności.


9 lipca 2024. Kwitnące pola rzepaku (zdjęcie z drona) powiecie Mozhugongka w Tybecie. [Zdjęcie: Tenzin Nubu, Xinhuanet].9 lipca 2024. Kwitnące pola rzepaku (zdjęcie z drona) powiecie Mozhugongka w Tybecie. [Zdjęcie: Tenzin Nubu, Xinhuanet].9 lipca 2024. Kwitnące pola rzepaku (zdjęcie z drona) powiecie Mozhugongka w Tybecie. [Zdjęcie: Tenzin Nubu, Xinhuanet].9 lipca 2024. Kwitnące pola rzepaku (zdjęcie z drona) powiecie Mozhugongka w Tybecie. [Zdjęcie: Tenzin Nubu, Xinhuanet].


9 lipca 2024. Kwitnące pola rzepaku (zdjęcie z drona) powiecie Mozhugongka w Tybecie. [Zdjęcie: Tenzin Nubu, Xinhuanet].