18.02.2022 Źródło: China Tibet Online

Niedawno China Railway Qinghai-Tibet Group Co., Ltd wprowadziła nowy rodzaj 20-krotnego biletu dojazdowego dostępnego na 6 stacjach linii kolejowej Lhasa-Nyingchi, a mianowicie na stacjach Lhasa, Lhoka, Gyaca, Langxian, Mainling i Nyingchi . Wszystkie stacje ustawiły specjalne bramki do sprawdzania i weryfikacji biletów oraz otworzyły specjalny punkt do drukowania faktur dla kupujących bilet dojazdowy.


Fotografia ilustracyjna.

Linia kolejowa Lhasa-Nyingchi rozpoczyna się w Lhasie i kończy w Nyingchi i ma łączną długość 435,48 km. Z 20-krotnych biletów dojazdowych można korzystać we wszystkich pociągach EMU kursujących na linii Lhasa-Nyingchi, ale tylko na miejsca pierwszej i drugiej klasy.

Poinformowano, że pasażerowie mogą kupować bilety dojazdowe zarówno na stronie internetowej 12306, jak i w aplikacji 12306. W ciągu 90-dniowego okresu ważności biletu pasażerowie mogą odbyć do 20 podróży w ramach limitów, z odpowiednią obniżką ceny.

Warto zauważyć, że nowa usługa biletowa jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników strony internetowej 12306 i aplikacji 12306, których dane tożsamości i numer telefonu komórkowego zostały zweryfikowane.