30.10.2023| Źródło: Agencja informacyjna Xinhua via tibet.news.cn


Przygotowywanie sprzętu oświetleniowego w sali transmisji na żywo dla influencerów internetowych „Chidui Dongxiong” powiatu Baqing (zdjęcie zrobione 29 października).

Powiat Baqing w prefekturze Nagqu położony jest w północno-wschodniej części Tybetańskiego Regionu Autonomicznego, w górnym biegu rzeki Nu, na wysokości powyżej 4500 metrów. Aby pomóc lokalnym rolnikom i pasterzom zwiększyć swoje dochody i stać się zamożnymi, na początku marca 2020 roku władze powiatu Baqing utworzyły specjalną salę transmisji na żywo za pomocą internetu „Chidui Dongxiong”, w której można sprzedawać suszone mięso jaka, kordyceps i inne produkty rolne a także wyroby z ferm hodowlanych.


Anchor Langgong Wangmu kalibruje sprzęt do transmisji na żywo w pokoju transmisji na żywo dla influencerów internetowych „Chidui Dongxiong” powiatu Baqing (zdjęcie zrobione 29 października). Zdjęcie: reporter Agencji Informacyjnej Xinhua, Sun FeiPrezenter internetowy promuje lokalne produkty rolne i wyroby z ferm hodowlanych w internetowej sali transmisji na żywo „Chidui Dongxiong” w hrabstwie Baqing (zdjęcie zrobione 29 października). Zdjęcie: reporter Agencji Informacyjnej Xinhua, Sun FeiInfluencerki promują lokalne produkty rolne i wyroby z ferm hodowlanych w sali transmisji na żywo celebrytów internetowych „Chidui Dongxiong” powiatu Baqing (zdjęcie zrobione 29 października). Zdjęcie: reporter Agencji Informacyjnej Xinhua, Sun FeiAnchors Langgong Wangmu (z prawej) i Puma wybierają produkty do kolejnej transmisji na żywo.(zdjęcie zrobione 29 października). Zdjęcie: reporter Agencji Informacyjnej Xinhua, Sun Fei