15.05.2023| Źródło: Xinhua/VTIBET| Redakcja: Wang Zi
W ostatnich latach Lhasa przywiązuje dużą wagę do zalesiania oraz ochrony gleby i wody. Stan miejskiego i podmiejskiego środowiska naturalnego w Lhasie poprawia się z roku na rok.To zdjęcie pokazuje drozda o brązowych policzkach w dystrykcie Chengguan w Lhasie, w Tybetańskim Regionie Autonomicznym.
W ostatnich latach Lhasa przywiązuje dużą wagę do zalesiania oraz ochrony gleby i wody. Stan miejskiego i podmiejskiego środowiska naturalnego w Lhasie poprawia się z roku na rok.(Xinhua/Zhang Rufeng)


To zdjęcie pokazuje drozda o brązowych policzkach w dystrykcie Chengguan w Lhasie, w Tybetańskim Regionie Autonomicznym. W ostatnich latach Lhasa przywiązuje dużą wagę do zalesiania oraz ochrony gleby i wody. Stan miejskiego i podmiejskiego środowiska naturalnego w Lhasie poprawia się z roku na rok.(Xinhua/Zhang Rufeng)


Śmiechowiec o brązowych policzkach siedzi na gałęzi drzewa w dystrykcie Chengguan w Lhasie, w Tybetańskim Regionie Autonomicznym. W ostatnich latach Lhasa przywiązuje dużą wagę do zalesiania oraz ochrony gleby i wody. Stan miejskiego i podmiejskiego środowiska naturalnego w Lhasie poprawia się z roku na rok.(Xinhua/Zhang Rufeng)


Dudek przelatuje nad niebem w dystrykcie Chengguan w Lhasie, w Tybetańskim Regionie Autonomicznym. W ostatnich latach Lhasa przywiązuje dużą wagę do zalesiania oraz ochrony gleby i wody. Stan miejskiego i podmiejskiego środowiska naturalnego w Lhasie poprawia się z roku na rok.(Xinhua/Zhang Rufeng)


Dzierzba szarogrzbieta przelatuje nad niebem w dystrykcie Chengguan w Lhasie, w Tybetańskim Regionie Autonomicznym. W ostatnich latach Lhasa przywiązuje dużą wagę do zalesiania oraz ochrony gleby i wody. Stan miejskiego i podmiejskiego środowiska naturalnego w Lhasie poprawia się z roku na rok.(Xinhua/Zhang Rufeng)